Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26 w Radomiu serdecznie zaprasza dzieci sześcio i siedmio letnie na dzień otwarty, który odbędzie się 16 lutego 2018r.  w godz. od 1600 do 1800 w w/w placówce przy ul. Wośnickiej 125.

W programie:

1. Pokazy gimnastyczne i tory przeszkód
  2. W krainie baśni
  3. Kącik plastyczny – malowanie twarzy
  4. Warsztaty kulinarne
  5. Niespodzianki i inne atrakcje dla przybyłych dzieci, a dla rodziców konsultacje z nauczycielami oddziałów przedszkolnych i wychowawczyniami przyszłorocznych  klas pierwszych.

Dyrektor PSP nr 26

mgr Barbara  Żelazowska

Serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2011, rocznika 2012

i rocznika 2013 wraz z rodzicami na

„DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY”

do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26 w Radomiu

dnia 16 lutego 2018r. (piątek) w godz.1600-1800

Przewidziano niespodzianki i atrakcje dla przybyłych dzieci, a dla rodziców konsultacje z nauczycielami uczącymi w oddziałach przedszkolnych i klasach pierwszych.

Dyrektor Szkoły: mgr B. Żelazowska

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2018/2019