Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

.

TERMINARZ  ZAJĘĆ  DODATKOWYCH I KÓŁ  ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Sala

Agata Król

Język angielski– kl. 7b

co 2 środę

1425-1510

s. 23

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

 

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Beata Adamczyk

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

 

Teatrzyk „Uśmiech”

piątek

1430-1515

biblioteka

Jadwiga Kowalczyk

Zajęcia matematyczno-ekologiczne

wtorek

1515-1600

s.11

Zajęcia wyrównawcze

piątek

1245 –1330

zaplecze s. 26

Maria Nowacka

Zajęcia pobudzające kreatywność uczniów

czwartek

1520-1605

s.11

Zajęcia wyrównawcze

środa

1520-1605

s.11

Marzanna Wąsik

Koło teatralne

czwartek

1140 –1225

s.

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

1515-1600

s.16

Marta Muc

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 5a

czwartek

1335-1420

s.26

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 6b

środa

800- 845

s.26

Elżbieta Żak

Koło matematyczne

czwartek

1140-1225

s.16

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

1035-1120

zaplecze s.15

Jacek Przepiórka

Aktualizacja strony internetowej

cały rok

wg potrzeb

 

Administrator  LIBRUSA

cały rok

wg potrzeb

 

Koło IT

 

 

s.25

Beata Przepiórka

Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. 4a i 4b

czwartek

1335-1420

s.21

Koło biologiczne kl.7

poniedziałek

800- 845

s.21

Renata Strzelec

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Teatrzyk „Uśmiech”

piątek

1430-1515

biblioteka

Natalia Podsiadło

W świecie bajek i baśni- Cała Polska czyta dzieciom.

czwartek

1515-1600

s. 17

Zajęcia wyrównawcze kl.2b

środa

1245-1330

s. 15

Magdalena Pająk

Zaj. dodatkowe

z matematyki

kl.7a i 7b (wymiennie)

poniedziałek

 

800- 845

 

s.22

Zaj. wyrównawcze

z matematyki

kl. 5a i 5b

piątek

805-845

 

s.22

Monika Grzyb

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 4b i 5b

poniedziałek

800- 845

s. 26

 

 

Koło polonistyczne /zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 6a (wymiennie)

piątek

800- 845

s. 6

Beata Darecka

Zajęcia logopedyczne grupowe.

środa

1615-1715

logopedia

 

Trening pewności siebie kl. 1-3

 

 

 

Agnieszka Jabłońska

Koło z  języka angielskiego kl. 6a

wtorek

1335-1420

s.22

 

Koło j. hiszpańskiego     kl. 4b, 5a i 5b

poniedziałek

1335-1420

 

s.22

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Marek Dubisz

Zespół wokalny

wtorek

1420-1505

s. 26

Ewa Kornaszewska

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Trening pewności siebie kl. 1-3

 

 

 

Wioleta Czapczyńska

Zespołowe gry sportowe – piłka siatkowa kl.4

czwartek-

 

 

710- 755

 

 

s. gim.       lub boisko

 

Zespołowe gry sportowe – piłka siatkowa kl.7

 

piątek

 

710- 755

 

s. gim.       lub boisko

Jacek Faliński

Zespołowe gry sportowe- piłka nożna

środa

 

 

1605-1650

 

 

s. gim. lub boisko

 

Zespołowe gry sportowe- piłka ręczna

piątek

1515-1600

s. gim. lub boisko

Bożena Michrowska

Bajkoterapia

poniedziałek

1030-1130

świetlica

Origami – cuda z papieru

wtorek

1600-1700

świetlica

Jadwiga Ziętkowska

Zajęcia artystyczne

środa

800-845

s.15

Zajęcia wyrównawcze/basen- (wymiennie co 2 tyg.)

środa

1245-1335

zaplecze s.15

Blanka Wierzbicka

Matematyka

kl. 6a i 6b (wymiennie koło/zaj. wyrównawcze)

poniedziałek

 

800- 845

 

s. 25

 

Matematyka

kl. 4a i 4b

(wymiennie koło/zaj. wyrównawcze)

wtorek

800- 845

s. 25

 

Jolanta Smolińska

Zajęcia wyrównawcze z historii kl. 5a

piątek

1335-1510

s.6

Katarzyna Matracka

Pedagogika zabawy- dla dzieci świetlicowych

poniedziałek

wtorek

1230-1330

 

świetlica

 

 

Zajęcia plastyczno-techniczne

 

1130-1230

świetlica

Aneta Asendy

Zajęcia dla dzieci świetlicowych „Savoir vivre – Kultura i szacunek tworzą dobry wizerunek”

piątek

850- 935

 

s.11

Jolanta Kurys

Spotkania ekologiczne pod hasłem „Kubusiowi przyjaciele natury”

wtorek

1200-1300

mała świetlica