Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

TERMINARZ  ZAJĘĆ  DODATKOWYCH I KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Imię i nazwisko

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Sala

Agata Król

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. angielskiego kl. 8b

poniedziałek

1355-1440

s.23

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Beata Adamczyk

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

 cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Teatrzyk „Uśmiech”

piątek

1300-1345

biblioteka

Jadwiga Kowalczyk

Zajęcia matematyczno-ekologiczne

poniedziałek

730-820

s.11

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

wtorek

730 –820

s.11

Maria Nowacka

Zajęcia pobudzające kreatywność uczniów

poniedziałek

1535-1620

s.11

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

wtorek

1535-1620

s.11

Marzanna Wąsik

Koło teatralne

poniedziałek

730 –815

s.17

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

1200-1245

biblioteka

Marta Muc

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

piątek

820-905

s.23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z j. polskiego kl. 6a/7b

piątek

730- 815

s.26

Samorząd uczniowski cały rok wg potrzeb biblioteka

Elżbieta Żak

Koło matematyczne

wtorek

1140-1225

s.15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

730-815

zaplecze s.15

Karolina Kostecka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl.4a, 4b/ Koło matematyczne kl.4a, 4b

piątek

730- 815

s.25

Beata Przepiórka

Koło biologiczne 8a

środa

1355-1440

s.21

Koło biologiczne 8b

wtorek

1355-1440

s.21

Renata Strzelec

Koło Wolontariusza

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Koło Turystyczno-Fotograficzne

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Teatrzyk „Uśmiech”

piątek

1300-1345

biblioteka

Natalia Podsiadło

W świecie bajek i baśni- Cała Polska czyta dzieciom.

wtorek

1535-1620

s. 17

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.3b

piątek

1055-1140

biblioteka

Magdalena Pająk

Zajęcia z matematyki

przygotowujące uczniów do egzaminu ósmoklasisty

piątek

730- 815

s.22

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze 6a i 6b

piątek

820-905

s.22

Monika Grzyb

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  

z j. polskiego kl. 6b

środa

1005-1050

zaplecze

s.26

Zajęcia polonistyczne przygotowujące uczniów  do egzaminu ósmoklasisty

piątek

820- 905

s.16

Beata Darecka

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Trening pewności siebie kl.4-6

środa

1535-1620

s.15

Agnieszka Jabłońska

Zajęcia z  j.angielskiego przygotowujące uczniów  do egzaminu ósmoklasisty kl. 8a

czwartek

1355-1440

s.23

Koło j.hiszpańskiego kl. 4a, 4b

piątek

1305-1350

s.7

Marek Dubisz

Zespół wokalny

wtorek

1530-1615

s. 26

Ewa Kornaszewska

Samorząd uczniowski

cały rok

wg potrzeb

biblioteka

Trening pewności siebie kl. 4-6

środa

1535-1620

s.15

Wioleta Czapczyńska

Czwartki lekkoatletyczne

czwartek- w zależności od potrzeb

1500-1800

MOSIR

Jacek Faliński

Zespołowe gry sportowe- piłka nożna

środa

1620-1720

s. gim.

lub boisko

Zespołowe gry sportowe- piłka ręczna

sobota

1100-1230

s. gim.

lub boisko

Jadwiga Ziętkowska

Zajęcia matematyczne

czwartek

730-815

s.15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

1055-1140

zaplecze s.15

Blanka Wierzbicka

Wymiennie koło matematyczne/zaj. dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. 5b

wtorek

1355-1440

s. 21

Wymiennie koło matematyczne/zaj. dydaktyczno-wyrównawcze dla kl.7a,7b

środa

730- 815

s. 25

Jolanta Smolińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii

poniedziałek

1305-1440

s.8

Katarzyna Matracka Jolanta Kurys Izabela Tyburska

Innowacja z plastyki   

„Jestem twórca

i odbiorcą sztuki”

wtorek

1305-1355

s.2

Beata Jama

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego dla kl. 4a, 4b

czwartek

1355-1440

zaplecze

s. 26

Emilia Jędrzejczyk

Zajęcia rozwijające z elementami muzykoterapii i integracji sensorycznej.

wtorek

1535-1620

s.15

Katarzyna Dudek

Konsultacje językowe

wtorek

1355-1440

s.7

Elżbieta Kilijanek

Zajęcia przygotowujące uczniów klas 8 do bierzmowania.

środa

730- 815

s.21

Bartosz Mikulski

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego dla kl.3a

wtorek

1355-1440

zaplecze

s. 26

Elżbieta Bąk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii dla kl. 5-8

środa

900-1000

s.21

Agnieszka Wziątek

Profilaktyka zdrowia- czynny wypoczynek.

poniedziałek           

wtorek

1430-1500

1400-1430

świetlica