Świetlica - (znajduje się na parterze budynku)

Celem naszej świetlicy jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Nasze zajęcia wzbogacają wiadomości, rozwijają umiejętności i wychowują, a zabawa jest obok nauki podstawową formą aktywności dzieci. Funkcjonujemy w myśl sentencji  "Świetlica to miejsce gdzie dziecko może i chce,  a nie musi czy powinno ..." Jednym słowem świetnie się bawimy i nigdy nie nudzimy!

Zapraszamy wszystkich chętnych.

p. Katarzyna Matracka                                 p. Bożena Michrowska

Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku - 6.30 - 17.00

.

U nas w świetlicy już wiosna

Konkurs plastyczny - "Psie troski".

10 lutego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moje Psie Troski”
I miejsce Julian Auleytner z kl III B
Agnieszka Kolanowska z kl III A
Angelika Smytkiewicz z kl III B
Wyróżnienia :
Paweł Pawelec z kl IIIA
Emilka Bis z kl II B
Dla pozostałych uczestników konkursu przewidziano nagrody pocieszenia
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy !!!

W poniedziałki i środy spędzamy czas na zabawach z wykorzystaniem CHUSTY ANIMACYJNEJ. Najwięcej radości sprawiają dzieciom zabawy ćwiczące refleks i spostrzegawczość, zwinność i zręczność, zabawy w ganianego i zabawy przy muzyce. w czasie wspólnej zabawy każdy uczestnik ma możliwość rozładowania napięcia i stresu, wyrażania swoich uczuć i emocji.

Kiermasz Świąteczny.
Tradycyjnie jak co roku nasza świetlica zorganizowała kiermasz świąteczny.Tym razem przygotowaliśmy stroiki świąteczne wykorzystując szyszki, gałązki świąteczne i różne ozdoby, a z masy solnej dzieci wykonały przepiękne aniołki .20 grudnia na stoisku zorganizowanym w  holu szkoły wszyscy chętni mogli zakupić świąteczne ozdoby.

"Czary mary - nie do wiary"- to hasło pod którym odbyła się w naszej świetlicy impreza andrzejkowa. 29 listopada chętne świetliczaki uczestniczyły na wróżbach, konkursach, zabawach i pląsach. Świetnie się bawiąc poznawały swoją przyszłość i przeznaczenie, wszystko oczywiście z przymrożeniem oka.
..